Прийом замовлень на сайті:
Цілодобово 24/7
Передзвоніть мені

Політика конфіденційності

"Я згоден на збір і обробку моїх персональних даних"
1. При реєстрації Користувач-фізична особа-суб'єкт персональних даних надає свою безумовну згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до нижчезазначених умов:
Дана згода дійсна для використання персональних даних користувача відповідно до Закону України» Про захист персональних даних " від 01.06.2010 р., № 2297-VI.

2. Я, даю згоду на обробку, використання і зберігання моїх персональних даних

3. Реєструючись, я підтверджую, що повідомлений і згоден з наступним:

3.1. Власник здійснює обробку персональних даних Користувача будь-якими способами з метою належного надання користувачеві послуг (ідентифікація, аутентифікація, авторизація, відновлення пароля, відправка інформаційних матеріалів за згодою користувача, відповідей на запити і листи користувача, отримання заявок на придбання товару, залишенням відгуків щодо якості обслуговування власника, для реєстрації в програмі знижок власника, отримання рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність власника).

3.2. При використанні Інтернет-сайтом власник здійснює збір і обробку персональних даних користувача, пов'язаних з ідентифікацією, аутентифікацією, авторизацією, відновленням пароля, відправкою інформаційних матеріалів за згодою користувача, відповідями на запити і листи користувача, отриманням заявок на придбання товару, залишенням відгуків щодо якості обслуговування власника, для реєстрації в програмі знижок власника, отримання рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність власника, серед яких можуть бути наступні персональні дані:
а) прізвище, ім'я, по батькові, телефон, електронну адресу;
б) персональні дані, надані Користувачем при заповненні реєстраційних форм:

3.3. Під обробкою персональних даних Я розумію збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення, (в тому числі, передачу третім особам) знеособлення, знищення та інші дії (операції) з персональними даними. Зобов'язуюся при зміні моїх персональних даних надавати в найкоротші терміни відповідальній особі уточнену інформацію.

3.4. Власник включаючи дані Користувача з моменту, коли користувач вперше надає (надсилає) свої персональні дані власнику шляхом заповнення реєстраційної форми або форми замовлення на інтернет-сторінці власника.

3.5. Власник бази даних не передає персональні дані третім особам без попереднього повідомлення Користувача. Власник бази даних не інформує суб'єкта персональних даних про передачу його персональних даних у випадках, передбачених Законом України»Про захист персональних даних".

3.6. При використанні Користувачем інтернет-сайтом можуть бути присутніми коди інтернет-ресурсів третіх осіб, в результаті чого такі треті особи отримують дані, позначені в підпунктах в), г) і д) пункту 2 цієї згоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

- системи збору статистики відвідувань інтернет-сайту (наприклад, Google Analytics та інші);
- соціальні плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook та інші);
- системи банеропоказів (наприклад, AdRiver та інші);
- інші ресурси;

4. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних", а саме:

- знати про місцезнаходження бази даних, що містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її власника або розпорядника;
- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема, інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться в базі персональних даних;
- на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;
- отримувати не пізніше, ніж через 30 календарних днів з дня отримання запиту, крім випадків, передбачених законом, інформацію про те, зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а так само отримувати зміст його персональних даних, які зберігаються.
- пред'являти вмотивовану вимогу із запереченням про обробку своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні повноважень, передбачених законом;
- пред'являти вмотивовану вимогу зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником даної бази, якщо ці дані обробляються незаконно або не є достовірним;
- на захист своїх персональних даних від незаконної обробки і випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням або несвоєчасним наданням, а так само на захист від надання відомостей, які не є достовірними або ганьблять честь, гідність і ділову репутацію фізичної особи;
- звертатися з питань захисту своїх прав персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
- застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.
- вносити поправки про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
- відкликати згоду на обробку персональних даних;
- знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
- на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

5. Реєструючись " я згоден на збір і обробку моїх персональних даних», я також підтверджую, що повідомлений про включення інформації про мене в базу персональних даних з вищевказаною метою, про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних », а так само про осіб, яким Мої дані передаються для виконання вищевказаної мети.