Прийом замовлень на сайті:
Цілодобово 24/7
Передзвоніть мені
Доставка по Україні
Гарантія якості
Натуральна продукція
Знижки оптовикам
Хіти продажу
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim) hit-ukr.png
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim)
950 грн
900 грн
Парагон (Paragon Complex) hit-ukr.png
Парагон (Paragon Complex)
1000 грн
950 грн
Super C (Супер С) hit-ukr.png
Super C (Супер С)
740 грн
700 грн
Програми Віталайн
Антипаразитарна програма akciya-ukr.png
Антипаразитарна програма
2200 грн
2090 грн
Профілактика Грипу та ГРЗ akciya-ukr.png
Профілактика Грипу та ГРЗ
1800 грн
1710 грн
Біозим (Biozyme)
Біозим (Biozyme)
990 грн
950 грн
Жіноча Підтримка, Жіночий комфорт-2 (Female Support)
Жіноча Підтримка, Жіночий комфорт-2 (Female Support)
1000 грн
950 грн

Інтернет-магазин БАДів Віталайн (Vitaline) в Україні

Здоров'я людей залежить від способу життя, одним з доданків якого є харчування. Ви хочете вести здоровий спосіб життя? Тоді ви повинні познайомитися з - біологічно активними добавками ВітаЛайн. Ними є концентрати, виділені з натуральної природної сировини рослинного, мінерального і тваринного (морського) походження, в тому числі отримані за допомогою хімічного синтезу сировини і ідентичні природним. Протягом існування людської історії погляди медичних фахівців збігалися в одному: здоров'я людини багато в чому залежить від збалансованого харчування.

На нашому сайті офіційно представлені БАДи фірми Vita Line (Віта Лайн)

Добавки мають відміну від лікарських засобів тим, що беруть участь в усуненні порушень, що призводять до розвитку будь-якого захворювання, і проводять самонастроювання вашого організму. Систематичне застосування, дозволяє послідовно відновлювати ваш організм без нанесення йому шкоди і без побічних дій, які властиві багатьом ліків. На думку фахівців в раціон людини в наш час має входити до 600 різних речовин (нутрієнтів). Певна частина біодобавок володіє різними лікувальними властивостями, якщо потрапляє в необхідній кількості, пропорціях і поєднаннях всередину. Завдання нашого інтернет магазину донести до Вас шановні клієнти можливість перетворити свій раціон харчування і знайти здорове тіло.

Корпорація Vita Line заснована в США (штат Каліфорнія, м. Сан-Франциско). Поставку своєї продукції в Україну (Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та всі інші міста) корпорація веде з 1999 року. В її асортимент входять більше 90-та видів органічних вітамінів.

Фірма Віта Лайн має виробничі потужності, які знаходяться на території США і Канади. Біокоректори Vitaline розроблялися американськими вченими працюючи в тісному контакті з експертами провідних медичних центрів світу. Вся продукція на сайті офіційна, сертифікована і дозволена МОЗ України.