Прийом замовлень на сайті:
Цілодобово 24/7
Передзвоніть мені
Безкоштовна доставка
Гарантія якості
Натуральна продукція
Знижки оптовикам
Хіт продажів
Антипаразитарна програма hituk.png
Антипаразитарна програма
1 730 грн
1 555 грн
Профілактика Грипу та ГРЗ akciyauk.png
Профілактика Грипу та ГРЗ
1 460 грн
1 315 грн
Кофермент Р-5-Р (Coenzyme P-5-P) hituk.png
Кофермент Р-5-Р (Coenzyme P-5-P)
770 грн
Брест Кейр (Breast Care) hituk.png
Брест Кейр (Breast Care)
590 грн
Акційні товари
Антипаразитарна програма hituk.png
Антипаразитарна програма
1 730 грн
1 555 грн
Профілактика Грипу та ГРЗ akciyauk.png
Профілактика Грипу та ГРЗ
1 460 грн
1 315 грн
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim) akciyauk.png
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim)
710 грн
680 грн
Кофермент Q10 (CoQ10) akciyauk.png
Кофермент Q10 (CoQ10)
1 150 грн
1 095 грн
Інтернет-магазин БАДів Віталайн (Vitaline) в Україні

Біодобавки від Віталайн (Vitaline)

Здоров'я людей залежить від способу життя, одним з доданків якого є харчування. Ви хочете вести здоровий спосіб життя? Тоді ви повинні познайомитися з - біологічно активними добавками. Ними є концентрати, виділені з натуральної природної сировини рослинного, мінерального і тваринного (морського) походження, в тому числі отримані за допомогою хімічного синтезу сировини і ідентичні природному. Протягом існування людської історії погляди медичних фахівців збігалися в одному: здоров'я людини багато в чому залежить від збалансованого харчування.

Добавки мають відміну від лікарських засобів тим, що беруть участь в усуненні порушень, що призводять до розвитку якого-небудь захворювання, і проводять самонастроювання Вашого організму. Систематичне застосування, дозволяє послідовно відновлювати ваш організм без нанесення йому шкоди і без побічних дій, які властиві багатьом лікам. На думку фахівців в раціон людини в наш час має входити до 600 різних речовин (нутрієнтів). Певна частина біодобавок володіє різними лікувальними властивостями, якщо потрапляє в організм у необхідній кількості, пропорціях і поєднаннях. Завдання нашого інтернет магазину донести до Вас шановні клієнти можливість перетворити свій раціон харчування і знайти здоровий організм.

Корпорація Віталайн заснована в США (штат Каліфорнія, М. Сан-Франциско). Поставку своєї продукції в Україну корпорація веде з 1999 р. в її асортимент входять більше 80-ти видів біологічно активних добавок, унікальне збалансоване Кембриджське харчування, лікувальна косметика.

Корпорація Віталайн має виробничі потужності, які знаходяться на території США і Канади. Продукція Віталайн розроблялася американськими вченими працюючих в тісному контакті з фахівцями провідних медичних центрів світу, Росії та України. Вся продукція Корпорації сертифікована і дозволена МОЗ України.