Прийом замовлень на сайті:
Цілодобово 24/7
Передзвоніть мені
Безкоштовна доставка
Гарантія якості
Натуральна продукція
Знижки оптовикам
Хіти продажу
Віта Цинк (Vita Zinc) hit-ukr.png
Віта Цинк (Vita Zinc)
400 грн
Стомак Супорт (Stomach support) hit-ukr.png
Стомак Супорт (Stomach support)
490 грн
Super C (Супер С) hit-ukr.png
Super C (Супер С)
550 грн
530 грн
Акційні товари
Антипаразитарна програма akciya-ukr.png
Антипаразитарна програма
1 730 грн
1 555 грн
Профілактика Грипу та ГРЗ akciya-ukr.png
Профілактика Грипу та ГРЗ
1 460 грн
1 315 грн
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim) akciya-ukr.png
Канді-Трим, Кандидостатин (Candi-Trim)
710 грн
680 грн
Кофермент Q10 (CoQ10) akciya-ukr.png
Кофермент Q10 (CoQ10)
1 150 грн
1 095 грн

Інтернет-магазин БАДів Віталайн (Vitaline) в Україні

Здоров'я людей залежить від способу життя, одним з доданків якого є харчування. Ви хочете вести здоровий спосіб життя? Тоді ви повинні познайомитися з - біологічно активними добавками ВітаЛайн. Ними є концентрати, виділені з натуральної природної сировини рослинного, мінерального і тваринного (морського) походження, в тому числі отримані за допомогою хімічного синтезу сировини і ідентичні природним. Протягом існування людської історії погляди медичних фахівців збігалися в одному: здоров'я людини багато в чому залежить від збалансованого харчування.

На нашому сайті офіційно представлені БАДи фірми Vita Line (Віта Лайн)

Добавки мають відміну від лікарських засобів тим, що беруть участь в усуненні порушень, що призводять до розвитку будь-якого захворювання, і проводять самонастроювання вашого організму. Систематичне застосування, дозволяє послідовно відновлювати ваш організм без нанесення йому шкоди і без побічних дій, які властиві багатьом ліків. На думку фахівців в раціон людини в наш час має входити до 600 різних речовин (нутрієнтів). Певна частина біодобавок володіє різними лікувальними властивостями, якщо потрапляє в необхідній кількості, пропорціях і поєднаннях всередину. Завдання нашого інтернет магазину донести до Вас шановні клієнти можливість перетворити свій раціон харчування і знайти здорове тіло.

Корпорація Vita Line заснована в США (штат Каліфорнія, м. Сан-Франциско). Поставку своєї продукції в Україну (Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя та всі інші міста) корпорація веде з 1999 року. В її асортимент входять більше 90-та видів органічних вітамінів.

Фірма Віта Лайн має виробничі потужності, які знаходяться на території США і Канади. Біокоректори Vitaline розроблялися американськими вченими працюючи в тісному контакті з експертами провідних медичних центрів світу. Вся продукція на сайті офіційна, сертифікована і дозволена МОЗ України.